Kontakt

Zavod MEPI ÔÇô Mednarodno priznanje za mlade

Mati─Źna ┼ítevilka: 6492584
Dav─Źna ┼ítevilka: 46396489

Pisarna

Litostrojska 52
1000 Ljubljana

Uradni naslov

Ora┼żnova 10
1000 Ljubljana

Nacionalna pisarna
Bazen MEPI trenerjev
Svet zaupnnikov
Svetovalni odbor

Andreja An┼żur ─îerni─Ź
Izvršna direktorica
andreja@mepi.info
+386 31 323 283

Neda Kajfe┼ż
Nacionalna koordinatorka
neda@mepi.info
+386 41 926 068

Ana Kocajn─Źi─Ź
Vodja razvoja
ana@mepi.info
+386 41 890 036

Deja Kuhar
Strokovna sodelavka
deja@mepi.info
+386 41 642 057

Sabina Gabrijel
Lokalna koordinatorka Škofja Loka
sabina@mepi.info

Jasmina Pištan
Regionalna koordinatorka za Obalno-kraško regijo
jasmina.pistan@mepi.info

Kristina Pahor de Maiti
Prevajalka
pahor1@gmail.com

┬áOrganizacija projektov in administrativna pomo─Ź

Ana Gabr┼í─Źek
Sodelavka na podro─Źju odnosov z mediji
Ana.g@mepi.info
Ro┼żle Bregar
Uradni fotograf, snemalec, grafi─Źni oblikovalec
rozle.bregar@gmail.com

Vesna Jane┼żi─Ź
Lektorica
Vesna.janezic1@guest.arnes.si

Marko Kern
Fotograf

Nensi Školaris
nensi@mepi.info

Jaka Kregar, vodja bazena MEPI trenerjev
jaka@mepi.info

Neda Kajfe┼ż
neda@mepi.info

Gabrijela Krajnc

Gašper Doljak

Lavinia Ho─Źevar

Tanja Pov┼íi─Ź

Sabina Gabrijel

Marija Štremfelj

Jasmina Pištan

Jera Ora┼żem

Rok Krampl

Marcel Salmi─Ź

Gregor Stare

 

  • Marko Primo┼żi─Ź, Zdru┼żenje ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega ┼íolstva┬áSlovenije┬á
  • Tatjana Novak, Dru┼ítvo ravnatelj Slovenije ┬á┬á
  • Sophie Honey, britanska veleposlanica
  • Sandi ─îe┼íko, lastnik podjetja Studia Moderna ┬á
  • Ruxandra Nastasa, direktorica podjetja GlaxoSmithKline ┬á
  • Conor Snowden, direktor British Council ┬á
  • Jaka Kregar, predsednik Dru┼ítva prejemnikov zlatega priznanja MEPI ÔÇô Dru┼ítvo┬áGAHA Slovenija ┬á
  • Neda Kajfe┼ż, predstavnica zaposlenih┬á
  • Ga┼íper Doljak, EMAS trener, ─Źlan AJWG, ─Źlan Dru┼ítva GAHA Slovenija
  • Sabina Gabrijel, Lokalni urad ┼ákofja Loka, Ob─Źina ┼ákofja Loka
  • Neda Kajfe┼ż, nacionalna koordinatorka
  • Gabrijela Krajnc, predstavnica izvajalcev – ┼áolski center Kranj
  • Jaka Kregar, vodja bazena trenerjev MEPI, predsednik Dru┼ítva GAHA Slovenija
  • Marija ┼átremfelj, predstavnica izvajalcev – Gimnazija Kranj
  • Barbara Tehovnik, predstavnica mladinskih ─Źlanskih organizacij – ZSKSS

Strokovni svet zavoda opravlja naslednje naloge:

  • odlo─Źa o strokovnih vpra┼íanjih,
  • z nasveti pomaga direktorju,
  • pripravlja strokovne smernice za programe dela in razvoj zavoda,
  • daje svetu zavoda in direktorju zavoda mnenja in predloge glede organizacije dela in pogojev za razvoj dejavnosti,
  • podaja strokovna mnenja k programov dela ter k drugim vpra┼íanjem s podro─Źja strokovnega dela zavoda,
  • ocenjuje kakovost strokovnega dela zavoda v celoti in po posameznih podro─Źjih,
  • zavzema stali┼í─Źa do aktualnih in klju─Źnih vpra┼íanj na podro─Źjih delovanja zavoda,
  • opravlja druge naloge, dolo─Źene s pogodbo o ustanovitvi, statutom in drugimi akti zavoda.