MEPI tim

Nacionalni urad programa MEPI sestoji iz Nacionalne pisarne, Sveta zavoda in Svetovalnega odbora.

Nacionalna pisarna opravlja redne naloge medtem ko so člani Sveta zaupnikov predstavniki podpornikov programa MEPI.  Svetovalni odbor predstavljajo različni predstavniki deležnikov programa MEPI.Nacionalni pisarna ima redno zaposleni 2 osebi; in sicer Predsednica in Programska koordinatorka; ostali so prostovoljci.

Nacionalna pisarna
Bazen MEPI trenerjev
Svet zavoda
Svetovalni odbor

Andreja Anžur Černič
Izvršna direktorica
andreja@mepi.info
+386 31 323 283

Neda Kajfež
Nacionalna koordinatorka
neda@mepi.info
+386 41 926 068

Ana Kocajnčič
Vodja razvoja
ana@mepi.info
+386 41 890 036

Deja Kuhar
Strokovna sodelavka
deja@mepi.info
+386 41 642 057

Sabina Gabrijel
Lokalna koordinatorka Å kofja Loka
sabina@mepi.info

Jasmina Pištan
Regionalna koordinatorka za Obalno-kraško regijo
jasmina.pistan@mepi.info

Kristina Pahor de Maiti
Prevajalka
pahor1@gmail.com

 Organizacija projektov in administrativna pomoč

Ana Gabršček
Sodelavka na področju odnosov z mediji
Ana.g@mepi.info
Rožle Bregar
Uradni fotograf, snemalec, grafični oblikovalec
rozle.bregar@gmail.com

Vesna Janežič
Lektorica
Vesna.janezic1@guest.arnes.si

Marko Kern
Fotograf

Nensi Å kolaris
nensi@mepi.info

Jaka Kregar, vodja bazena MEPI trenerjev
jaka@mepi.info

Neda Kajfež
neda@mepi.info

Gabrijela Krajnc

Gašper Doljak

Lavinia Hočevar

Tanja Povšič

Sabina Gabrijel

Marija Å tremfelj

Jasmina Pištan

Jera Oražem

Rok Krampl

Marcel Salmič

 

  • Marko Primožič, Združenje ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega Å¡olstva Slovenije 
  • Tatjana Novak, DruÅ¡tvo ravnatelj Slovenije   
  • Sophie Honey, britanska veleposlanica
  • Sandi ČeÅ¡ko, lastnik podjetja Studia Moderna  
  • Ruxandra Nastasa, direktorica podjetja GlaxoSmithKline  
  • Conor Snowden, direktor British Council  
  • Jaka Kregar, predsednik DruÅ¡tva prejemnikov zlatega priznanja MEPI – DruÅ¡tvo GAHA Slovenija  
  • Neda Kajfež, predstavnica zaposlenih 

Vsebina je trenutno v pripravi!