Nacionalna pisarna

Andreja AnĹľur ÄŚerniÄŤ
Izvršna direktorica
andreja@mepi.info
+386 31 323 283

Neda KajfeĹľ
Nacionalna koordinatorka
neda@mepi.info
+386 41 926 068

Ana KocajnÄŤiÄŤ
Vodja razvoja
ana@mepi.info
+386 41 890 036

Deja Kuhar
Strokovna sodelavka
deja@mepi.info
+386 41 642 057

Sabina Gabrijel
Lokalna koordinatorka Ĺ kofja Loka
sabina@mepi.info

Jasmina Pištan
Regionalna koordinatorka za Obalno-kraško regijo
jasmina.pistan@mepi.info

Kristina Pahor de Maiti
Prevajalka
pahor1@gmail.com

 Organizacija projektov in administrativna pomoč

Ana Gabršček
Sodelavka na podroÄŤju odnosov z mediji
Ana.g@mepi.info
RoĹľle Bregar
Uradni fotograf, snemalec, grafiÄŤni oblikovalec
rozle.bregar@gmail.com

Vesna JaneĹľiÄŤ
Lektorica
Vesna.janezic1@guest.arnes.si

Marko Kern
Fotograf

Nensi Ĺ kolaris
nensi@mepi.info