Seznam izvajalskih organizacij

Naziv organizacijeRegijaVrsta organizacije
Društvo prejemnikov zlatega priznanja MEPIGorenjskaNVO
Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja LokaGorenjska
Osnovna šola Ivana Groharja Škofja LokaGorenjska
Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja VasGorenjska
Osnovna šola Jakoba Aljaža KranjGorenjska
Osnovna šola Matije Čopa KranjGorenjska
Osnovna šola NakloGorenjska
Osnovna šola Poljane nad Škofjo LokoGorenjska
Osnovna šola Škofja Loka – MestoGorenjska
Osnovna šola ŽeleznikiGorenjska
Osnovna šola Matije Valjavca PreddvorGorenjska
Osnovna šola Orehek KranjGorenjska
Gimnazija Franceta Prešerena KranjGorenjska
Gimnazija JeseniceGorenjska
Gimnazija Škofja LokaGorenjska
Šolski center KranjGorenjska
Šolski center Škofja LokaGorenjska
Biotehniški center NakloGorenjska
Gimnazija KranjGorenjska
Gimnazija Novo mestoJugovzhodna Slovenija
Šolski center Ravne na Koroškem, GimnazijaKoroška
Osnovna šola AnkaranObalno-kraška
Osnovna šola Vojke Šmuc IzolaObalno-kraška
Pedagoška fakulteta KoperObalno-kraškaUNI
Gimnazija Bežigrad LjubljanaOsrednje slovenska
Mestna zveza prijateljev mladine LjubljanaOsrednjeslovenskaNVO
Združenje slovenskih katoliških skavtinj in skavtovOsrednjeslovenskaNVO
Osnovna šola 8 talcev LogatecOsrednjeslovenska
Osnovna šola Antona Martina Slomška VrhnikaOsrednjeslovenska
Osnovna šola Brinje GrosupljeOsrednjeslovenska
Osnovna šola DomžaleOsrednjeslovenska
Osnovna šola Jurija Vege MoravčeOsrednjeslovenska
Osnovna šola Ivana Cankarja VrhnikaOsrednjeslovenska
Osnovna šola DravljeOsrednjeslovenska
Osnovna šola Spodnja ŠiškaOsrednjeslovenska
Osnovna šola VrhovciOsrednjeslovenska
Osnovna šola n.h. Maksa PečarjaOsrednjeslovenska
Osnovna šola Vide Pregarc LjubljanaOsrednjeslovenska
Osnovna šola ŠentvidOsrednjeslovenska
British International School LjubljanaOsrednjeslovenskaOŠ, SŠ
Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra KamnikOsrednjeslovenska
Srednja medijska in grafična šola LjubljanaOsrednjeslovenska
Srednja šola DomžaleOsrednjeslovenska
Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije LjubljanaOsrednjeslovenska
Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šolaOsrednjeslovenska
Gimnazija MosteOsrednjeslovenska
Gimnazija VičOsrednjeslovenska
Srednja zdravstvena šola LjubljanaOsrednjeslovenska
Srednja šola tehniških strok ŠiškaOsrednjeslovenska
Dijaški dom Antona Martina Slomška MariborPodravska
Srednja ekonomska šola in gimnazija MariborPodravska
Šolski center Krško-SevnicaPosavska
III. osnovna šola CeljeSavinjska
Osnovna šola Frana Kranjca CeljeSavinjska
Osnovna šola LavaSavinjska
Osnovna šola LjubečnaSavinjska
II. osnovna šola Rogaška SlatinaSavinjska
Gimnazija Celje – CenterSavinjska
I. gimnazija v CeljuSavinjska
Šolski center Celje, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije)Savinjska
Šolski center Rogaška SlatinaSavinjska
Srednja šola za gostinstvo in turizem CeljeSavinjska
Osnovna šola narodnega heroja Rajka HrastnikZasavska
Osnovna šola Tončke Čeč TrbovljeZasavska
Gimnazija in ekonomska srednja šola TrbovljeZasavska
Srednja šola ZagorjeZasavska