MEPI tim

Zavod MEPI, Nacionalni urad

Andreja ANŽUR ČERNIČ, direktorica
andreja@mepi.info

Neda KAJFEŽ AMBROŽIČ, nacionalna koordinatorka
neda@mepi.info

Tea TOMAŽIČ, koordinatorka prostovoljcev
tea@mepi.info

Ana LENIČ, strokovna sodelavka
ana.lenic@mepi.info

Špela RAVNIKAR, strokovna sodelavka
spela@mepi.info

Tanja KNEZ, strokovna sodelavka
tanja@mepi.info

Živa LEBEN, strokovna sodelavka
ziva.leben@mepi.info

Društvo GAHA Slovenija, Regionalni urad MEPI Gorenjska

Jaka KREGAR, regionalni koordinator
jaka@mepi.info

Iza KRAMPL, strokovna sodelavka
iza@mepi.info

Mojca PAVLIN, strokovna sodelavka
mojca@mepi.info